Václavské náměstí 8

Škola připravuje na život v nejobecnějším smyslu.
Škola má být především plnohodnotným životem tady a teď, ne jen přípravou na někdy a někde. Školní docházka, sociální vztahy ve škole, činnosti ve škole vykonávané, cíle, sny a přání, ale i strachy a úzkosti, které v této době člověk zažívá – to vše naopak představuje jeho život. Dokonce takovou fázi, která jeho osobnost významně dotváří.
Co z tohoto světa lze, přenesme do běžných škol. Vytvářejme příležitosti, aby do nich chodila nejen hlava, ale i ruce a srdce.

Historie školy do roku 1989

Přípravy na výstavu Vodní svět vrcholí

Školní dvůr se brzy promění ve fascinující podmořský svět plný barvitých ryb, tajemných i kouzelných tvorů. Připravte se na nezapomenutelnou cestu, která vás zavede od kapky vody až k samému dnu oceánu.

Dopoledne s Napoleonem

Letní škola 2024 je tu!

Milí žáci,  díky podpoře projektu PROP  nabízíme i v letošním roce možnost strávit bezvadný prázdninový týden na letní škole. Škola je organizována formou příměstského tábora pro žáky 1. - 5. ročníku. Jsou pro vás připraveny čtyři programy nabité zážitky, zábavnými aktivitami, dobrodružstvím a pohybem.

Pracovní činnost

..... finální přípravy na Vodní svět

Z Jump parku do Papilonie

aneb jak si zpestřit jaro

Muzikoterapie pro děti z PT

Síla zvuku a poznání netradičních hudebních nástrojů z celého světa

Body - co to je?

Znáte části našeho těla? A anglicky? My ano a vy se můžete o tom přesvědčit v naší fotogalerii. Učíme se totiž právě lidské tělo v hodinách angličtiny. Tak se podívejte, jak nám to jde.

Hudba léčí, uzdravuje, spojuje

III. C a IV. C na společné muzikoterapii s panem Vysočanem

Znojemské Velikonoce - video

Sestřih z vystoupení dětí z hlavní budovy školy