Chodím na
Po škole
Vítejte u nás ve škole

Výlet do zoo

Co baští zvířata v zoo, kdo se o ně stará a jak to bylo s pandami... Tohle a mnohem víc nám prozradil průvodce v olomoucké zoo.

Kouzelná cesta pohádkami

I. stupeň na dobrodružné stezce v Panenské

Tajemství včelího úlu

Dopravní výchova ve 4. A ukončena

Celý rok jsme se pilně připravovali teoreticky na to, jak se správně a bezpečně pohybovat na pozemních komunikacích...

O životě včel

Na úpatí Pavlovských vrchů

Žáci osmých tříd se zúčastnili výletu za mamuty v Archeoparku v Pavlově. Program s názvem "Na úpatí Pavlovských vrchů" seznámil žáky s tím, jak vypadal běžný život člověka v osadě lovců mamutů, ale i jak taková osada na Pálavě vlastně vypadala.

Galaktická iluze aneb Návštěva Prahy

V úterý 14.5.2024 navštívila třída 7.B naše hlavní město, Prahu. Co vše tam žáci viděli a zažili?

Za vodními živáčky do Citonic

Krásný zážitkový den s přírodovědným projektem na téma Voda a vodní živočichové.

Květnové zahrady v Lednici

"Za Dveřmi Lednického Zámku: Do Tajů Dětských Pokojů a Za Strachem dobrodružství"

12. 8. – 16. 8.

12.8.2024 – 16.8.2024